Miejsca w rankingach:

Sportowym: 1

Ogólnym: 2

Kariera:
    Brązowa medalistka XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich (Zielona Góra 07/2010), brązowa medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski 2010 r. W ostatnim plebiscycie "Gazety Olsztyńskiej" na najpopularniejszego sportowca Ostródy zajęła 9. miejsce.

Opis:
    Sportowiec.

Nieprawidłowe lub niepełne dane? Zgłoś to nam.

Komentarze

1. Kibic #18751 | 88.156.*.* 15 sty 2012 12:29

W dniach 27-28 grudnia w Ostródzie odbyły się halowe mistrzostwa juniorów województwa Warmińsko-Mazurskiego. - full image Autor: Archiwum foto organizatorów Ostatniemu turniejowi tenisowemu towarzyszyło wiele emocji. W zawodach uczestniczyli najstarsi i najbardziej doświadczeni tenisiści, którzy mogą pochwalić się licznymi sukcesami w karierze sportowej, co zagwarantowało wysoki poziom rywalizacji. W grach pojedynczych faworytami byli tenisiści klubu UKS Drwęckie Ostróda - Katarzyna Witos oraz Borys Sulgostowski i to oni zostali Mistrzami Województwa w tej kategorii. Zawodnicy trenera Romana Pasyniuka wykazali się imponującą grą i tym samym pokazali dużą przewagę nad pozostałymi graczami. W deblach dziewcząt mistrzostwo wywalczyły zawodniczki KS Budowlani Olsztyn, które pokonały tenisistki z Elbląga. Wśród chłopców najlepsi okazali się Konrad Żółtowski i Michał Górka, również podopieczni klubu KS Budowlani Olsztyn. Kasia została mistrzynią województwa. Gratuacje!!! Zobacz więcej: http://sport.wm.pl/84007,Juniorskie-mistrzostwa-w-Ostrodzie.html#ixzz1jWdhNB5H