Dzisiaj jest piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

 • Jan Malarkiewicz

  Stanowisko: Dr. Szpitala Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Malarkiewicz i Spółka" s.c.

  Oceń tę osobę

  Wyślij sms na numer 7148 o treści:

  wm.tak 2341
  jeżeli oceniasz osobę pozytywnie

  wm.nie 2341
  jeżeli oceniasz osobę negatywnie

  Więcej o zmianach w głosowaniu »

  Koszt SMS: 1zł+VAT.

  Ocena: 100% (17 głosów)
  Pozytywnie oceniony przez 17 z 17 osób
  Miejsca w rankingach:

  Zdrowie: 3

  Ogólnym: 46

  Opis:
  Jan Malarkiewicz urodził się 17-04-1954r. w Dobrym Mieście. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego w Szczytnie rozpoczął studia na Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom lekarza otrzymał w 1980r. Specjalizację zawodową w zakresie położnictwa i ginekologii I stopnia uzyskał w 1983r. pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym pod kierunkiem dr n.med. Władysława Opackiego, gdzie ordynatorem Oddziału Położniczo-Ginekologicznego był Henryk Makowski.

  Następnie w 1987r uzyskał II stopień specjalizacji. Pracował pod kierownictwem dr n.med. Marka Stefanowicza jako starszy asystent . W tym czasie był wojewódzkim konsultantem w zakresie położnictwa i ginekologii zatrudnionym przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Po 15 latach pracy w Szpitalu Wojewódzkim w 1995r. objął stanowisko ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Kolejowego, który prowadził do końca 1999r. W 2000r.

  Po likwidacji Szpitala Kolejowego na bazie oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Kolejowego utworzył Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który rozpoczął działalność 1 stycznia 2000 roku na podstawie umowy z Warmińsko-Mazurską Kasą Chorych, a następnie z NFZ i kontynuuje ją do chwili obecnej.

  W 2001 roku Jan Malarkiewicz uzupełnił specjalizację II stopnia w zakresie Organizacji Ochrony Zdrowia. Jan Malarkiewicz jest doskonałym lekarzem z racji wykształcenia, specjalizacji i praktyki. Uważany jest za „złotą rączkę” przez środowisko i pacjentki. Wykształcił wielu lekarzy i położnych, pracujących pod jego kierunkiem. Jest aktywnym członkiem Rady Okręgowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.

  Uzyskał wiele prestiżowych i honorowych tytułów m.in. „Lekarz przyjacielem kobiet”, „Najważniejsze wydarzenie w mieście Olsztyn w ciągu ostatnich 20 lat”(utworzenie oddziału NZOZ Malarkiewicz), 5 miejsce w rankingu ogólnopolskim „Bezpieczny szpital”. „Całe życie związałem z regionem Warmii i Mazur. Urodziłem się na Warmii w Dobrym Mieście, poprzez Bartoszyce osiadłem na Mazurach w Szczytnie. Uczęszczałem do szkół w Olsztynie, Bartoszycach i Szczytnie. Na czas studiów przeniosłem się do Białegostoku na tamtejsza Akademię Medyczną.

  Po 6 latach w 1980r. wróciłem do Olsztyna. Od tego momentu pracuje nieprzerwanie na rzecz mieszkańców naszego regionu. Zdobywałem wiedze i uczyłem się od starszych kolegów w Szpitalu Wojewódzkim pod kierunkiem m.in dr n.med Henryka Makowskiego ,dr n.med Władysława Opackiego oraz dr n.med Marka Stefanowicza. W 1995 zapragnąłem spróbować swoich sił i pracować samodzielnie. W 1995r zostałem Ordynatorem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Kolejowym w Olsztynie. Niestety w 1999r Kolej zlikwidowała Szpital.

  Dzięki przychylności władz i dyrekcji powstającej Kasy Chorych otrzymałem szanse pracy na własny rachunek. Jako jeden z pierwszych w Polsce utworzyłem prywatny oddział położniczy, całkowicie finansowany przez Kasę Chorych a następnie NFZ. Działa on do dnia dzisiejszego. Obecnie dzięki życzliwości wielu osób a także przyzwolenia i pomocy władz zaczęliśmy budowę nowego szpitala. Mamy nadzieje, że mieszkańcy naszego region a szczególnie miasta Olsztyn będą leczeni w komfortowych warunkach i przez najlepszych specjalistów.”

  Jan Malarkiewicz

  Nieprawidłowe lub niepełne dane? Zgłoś to nam.

Komentarze

 1. zauroczona #26219 | 213.158.*.* 21 sie 2014 19:31

  doktor jest świetny jestem nim zauroczona(jako lekarzem) ale nie tylko,bardzo lużny w rozmowie dostosowuje się do atmosfery,można się pośmiać,trochę mało chce tłumaczyć chorobę,ale pomaga wyzdrowieć w szpitaliku ma fajną kadrę(leżałam-miałam zabieg),jego spacer po korytarzu robi wrażenie(jest głośny)no i ten jego śmiech i poczucie humoru,i tak powinno być,taki swój chłop.Polecam szpital i doktora,ale lepiej bądżcie zdrowe panie,po,pan też doktorze pozdrawiam serdecznie T.K.

  !

 2. Dodaj swój komentarz

           
           
  __  _____  __ _ 
  \ \ / / _ \ / _` |
   \ V / (_) | (_| |
   \_/ \___/ \__, |
          | |
          |_|