Dzisiaj jest czwartek, 29 października 2020. Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

 • Jan Szynaka

  Stanowisko: Prezes Zarządu Szynaka Meble Sp. z o.o.

  Oceń tę osobę

  Wyślij sms na numer 7148 o treści:

  wm.tak 2344
  jeżeli oceniasz osobę pozytywnie

  wm.nie 2344
  jeżeli oceniasz osobę negatywnie

  Więcej o zmianach w głosowaniu »

  Koszt SMS: 1zł+VAT.

  Ocena: 100% (5 głosów)
  Pozytywnie oceniony przez 5 z 5 osób
  Miejsca w rankingach:

  Gospodarczym: 3

  Ogólnym: 110

  Opis:
  Prezes Zarządu firmy Szynaka Meble Sp. z o. o., z siedzibą w Lubawie. Od najmłodszych lat związany z branżą meblową. Począwszy od 1985 roku podejmuje, wspólnie z żoną Aliną szereg decyzji związanych z rozwojem i rozbudową odziedziczonego po swoim ojcu zakładu stolarskiego. Dynamiczny rozwój, determinacja i ciągła chęć sprostania nowym wyzwaniom sprawiły, że dziś Szynaka Meble to doskonale prosperująca Grupa Meblowa, w skład, której wchodzą nowoczesne zakłady produkcyjne w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, Wolsztynie oraz Centrum Wystawiennicze i Centrum Logistyczne o powierzchni ponad 42 tys. m2.

  Pod czujnym okiem Prezesa Jana Szynaka firma podnosi jakość produkowanych mebli, ciągle zwiększając asortyment i kręgi odbiorców, zarówno w kraju jak i za granicą, kreując opinię o firmie, jako o producencie z wysoką wiarygodnością i dużymi możliwościami. Wieloletnia ciężka praca i poświęcenie owocują dziś szeroką ofertą produktową mebli z przeznaczeniem do jadalni, sypialni, salonu, pokoju młodzieżowego, dziecięcego, biura, kuchni i łazienki. Nowoczesne metody zarządzania oraz skuteczna polityka promocyjna, którymi kieruje Jan Szynaka, pozwoliły na rozwinięcie licznych kontaktów handlowych, dzięki którym meble oferowane są klientom w Polsce w ponad 350 salonach, a sprzedaż na eksport odbywa się do ponad 40 krajów na świecie.

  Dziś Jan Szynaka to nie tylko Prezes wzorowo prowadzonej działalności gospodarczej, realizującej szereg inwestycji w regionie, ale przede wszystkim solidny i godny zaufania pracodawca, zapewniający ponad 2 800 pracownikom stabilne miejsca pracy. W firmie Szynaka Meble od początku jej istnienia organizowane są święta branżowe, spotkania rocznicowe oraz szereg innych przedsięwzięć dających pracownikom, ich rodzinom oraz mieszkańcom regionu poczucie mocnych, kształtowanych przez lata więzi pracowniczych i społecznych. Jan Szynaka jest wielkim autorytetem w regionie i uznanym menadżerem. Zapraszany do uczestnictwa i obejmowania patronatem wielu prestiżowych konkursów oraz akcji społecznych. Chętnie udziela się społecznie oraz charytatywnie pomagając innym. Zawsze aktywny zawodowo, stawia sobie i innym wysokie wymagania.

  Bezkompromisowość, odwaga i skuteczność w myśleniu oraz działaniu to główne cechy Jana Szynaka. Systematycznie wyznacza sobie zadania, które z sukcesem realizuje. Laureat wielu wyróżnień: Branżowy Lider Zmian, Lider Polskiego Biznesu, Ambasador Firm Rodzinnych, Człowiek z Klasą, Człowiek Roku, Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej. Poza prowadzeniem przedsiębiorstwa Jan Szynaka uczestniczy aktywnie w życiu społecznym. Lista instytucji, organizacji i stowarzyszeń, w których pracach uczestniczy bądź uczestniczył Prezes Szynaka jest długa. Mimo natłoku spraw dnia codziennego znajduje czas na sport, który nie tylko wspiera finansowo, ale aktywnie z niego korzysta, gdyż sprawia mu przyjemność i dodaje energii do działania. W wolnym czasie latem żegluje, łowi ryby, gra w piłkę i jeździ konno. Zimą chętnie spaceruje po górach i jeździ na nartach. Jego pasją są podróże. Wszystko to nie wykluczają udanego życia rodzinnego. Prezes Jan Szynaka dba o rodzinę i ciepło domowego ogniska, jest ojcem czworga dorosłych już dzieci – trzech córek i syna – oraz dziadkiem wnuka Antosia.

  Nieprawidłowe lub niepełne dane? Zgłoś to nam.

 1. Dodaj swój komentarz

            
            
  __   _____ _ __ 
  \ \ /\ / / _ \| '__|
   \ V V / (_) | |  
   \_/\_/ \___/|_|