Dzisiaj jest czwartek, 29 października 2020. Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

 • Marcin Adamczyk

  Stanowisko: kandydat na fotel prezydenta Olsztyna

  Miejscowość: Olsztyn

  Oceń tę osobę

  Wyślij sms na numer 7148 o treści:

  wm.tak 2346
  jeżeli oceniasz osobę pozytywnie

  wm.nie 2346
  jeżeli oceniasz osobę negatywnie

  Więcej o zmianach w głosowaniu »

  Koszt SMS: 1zł+VAT.

  Ocena: 50% (2 głosy)
  Pozytywnie oceniony przez 1 z 2 osób
  Miejsca w rankingach:

  Samorządowym: 239

  Ogólnym: 356

  Kariera:
  Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2005 – 2011 był członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie. Od 2006 r. jest radcą prawnym w Olsztynie.

  Opis:
  Od urodzenia jest złączony z Warmią i Mazurami, dlatego zna problemy i wyzwania regionu. W trakcie nauki w Liceum Ekonomicznym przy ul. Bałtyckiej poznawał uroki Olsztyna oraz możliwości jakie daje miasto młodemu człowiekowi. Obecnie jako doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji UWM, łączy teorię prawa z praktyką wykonywania zawodu radcy prawego specjalizującego się w pomocy jednostkom samorządu terytorialnego. Doświadczeniem jakie posiada dzieli się z urzędnikami prowadząc liczne szkolenia skierowane do nich tak aby potrafili szybciej rozwiązywać nasze sprawy.
  Już od czasów studenckich aktywnie uczestniczył w pracach organizacji, które miały wpływ na otaczającą go rzeczywistość, zarówno jako członek Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA, czy też Rady Mieszkańców Akademika, w którym mieszkał, starał się poprawiać los braci studenckiej.
  Aktywność z czasów studenckich pozostała przekładając się w obecnym czasie na działalność m.in. w Radzie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, czy też Radzie Społecznej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie oraz w Radzie Programowej TVP Olsztyn. Jako członek Rady Nadzorczej Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizuje główną misję, która ma w końcu pobudzić przedsiębiorczość, a tym samym przyczynić się do zwiększenia miejsc pracy dla mieszkańców regionu.

  Tak zupełnie prywatnie jest mężem i szczęśliwym ojcem 8 letniej Martynki i 5 letniego Franciszka. Od najmłodszych lat przekazuje córce zamiłowanie do pływania i żeglarstwa, natomiast Franek sam zdecydował, że będzie piłkarzem. Ostatnio po wielu latach przerwy wrócił do pasji z młodości jaką są motocykle – co okazuje się być niezwykle praktycznym hobby w Olsztynie.

  Nieprawidłowe lub niepełne dane? Zgłoś to nam.

 1. Dodaj swój komentarz

           
           
   ___ ___  __ _ 
  / __|/ _ \ / _` |
  \__ \ (_) | (_| |
  |___/\___/ \__, |
        __/ |
        |___/