Dzisiaj jest wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Uruchomiliśmy nowy bezpieczny system głosowania

2014-04-04 10:02:03 (ost. akt: 2014-04-05 16:18:21)

Po sygnałach od naszych czytelników, dotyczących prób obejścia zabezpieczeń naszego głosowania postanowiliśmy zmienić system. Od dłuższego czasu szukaliśmy rozwiązania, które zapobiegłoby sztucznej ingerencji w wyniki głosowania. Po próbach i testach wprowadzam nowy system głosowania.

Uruchomiliśmy nowy bezpieczny system głosowania
Choć nasz system głosowania obejmował kilka poziomów weryfikacji, dotarły do nas sygnały o próbach obejścia zabezpieczeń. Sprawdziliśmy, wyniki kilku osób w ciągu określonych godzin rosły i malały w zastraszającym tempie. Dlatego postanowiliśmy zabezpieczyć system i zapobiec sztucznemu głosowaniu.

Długo szukaliśmy rozwiązania, które byłoby w pełni bezpieczne i zapobiegłoby sztucznej ingerencji w wyniki. Po kilku próbach i testach wprowadzamy głosowanie za pomocą SMS. Warunki głosowania nie zmienią się, dalej będziecie mogli głosować na TAK lub NIE.

Głosy, które już zostały dodane do naszej bazy w sposób nieuczciwy zostały usunięte. Pozostałe odpowiednio przeliczone, dlatego w chwili wprowadzenia nowego systemu głosowania rankingi się nie zmieniły.

Nowy bezpieczniejszy system już jest aktywny.

KOSZT JEDNEGO SMS TO 1 ZŁ (plus VAT)